Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Business Development Manager

Poznań

, RADON

Business Development Manager
Poznań

Opis stanowiska

Firma RADON oferuje kompleksowe usługi powiązane z projektowaniem, produkcją i realizacją stoisk targowych. Jesteśmy dostawcą światowej klasy stoisk targowych na całym świecie. Działamy na rynku ponad 15 lat i nasze działania obejmowały kraje całego świata za pośrednictwem swoich zakładów w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Polsce, na Bliskim Wschodzie i w Indiach.

Firma RADON poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIS PRACY:
• Regularnej obserwacji i interakcji z klientami przez rozmowy telefoniczne, e-maile i spotkania;
• Wspólpraca z działem produkcji, w tym przygotowanie zleceń produkcyjnych i logistycznych w ramach zawartych umów;
• Współpraca z działem designerskim;
• Nadzór nad budową stoisk targowych zarówno w magazynie jak i na terenie targów;
• Kontakt z podwykonawcami;

Wymagania

• Kandydaci z około 2-letnim doświadczeniem;
• Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne);
• Dobra znajomość języka angielskiego- w mowie i piśmie;
• znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego jest mile widziana;
• Gotowość do wyjazdów służbowych;
• Bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office
• Zrozumienie modeli reklamowych i branży B2B;
• Kreatywność, wielozadaniowość, skrupulatność i terminowość;
• Dodatkowym atutem jest znajomość branżowych stoisk targowych;

Oferujemy

• Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
• Możliwość podróżowania;