Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO/ OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Gliwice

, Personel

PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO/ OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO
Gliwice

Opis stanowiska

CERTYFIKATY AGENCJI: Personel Sp. z o.o. - nr rej.: 3007, Personnel International Sp. z o.o. - nr rej.: 5286,

Personel Logistic Company nr ref.: 4727

OFERTA PRACY

Dla:

PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO/

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy:

GLIWICE /Strefa ekonomiczna

Opis stanowiska:

• kompletacja towaru spożywczego wg zamówień ze skanerem na palety

• praca w systemie-zmianowym

• praca w systemie akordowym

Wymagania

doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji towaru

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym

aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

gotowość do pracy w systemie nocnym

niekaralność

Oferujemy

umowa o prace

stabilne zatrudnienie

premie od wyników