Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Sokołów Podlaski
    (08-300)

Praca na stanowisku Sprzedawca Działu mięsno-wędliniarskiego

Sokołów Podlaski

, P.H.U. Topaz

Sprzedawca Działu mięsno-wędliniarskiego

Opis stanowiska

P.H.U. Topaz poszukuje do swojego sklepu w Grójcu pracowników na stanowiska Kasjer-Sprzedawca i Sprzedawca Działu Mięsno-Wędliniarskiego

Zakres obowiązków:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
• dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów,
• odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy i w przypadku Kasjera-Sprzedawcy - praca przy kasie fiskalnej,
• utrzymanie porządku na przydzielonym dziale sklepu

Wymagania

• wysoka motywacja do pracy,
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• dyspozycyjność,
• wysoka kultura osobista,
• aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych

Oferujemy

• stałe zatrudnienie,
• umowę o pracę,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”