Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Sprzedawca Działu Mięsno-Wędliniarskiego

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną. Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Sprzedawca Działu Mięsno-Wędliniarskiego
Warszawa

Opis stanowiska

Firma P.H.U. Topaz poszukuje swojego nowego sklepu w Warszawie (ul. Grójecka 70) pracowników na stanowisko Sprzedawca Działu Mięsno-Wędliniarskiego:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • budowanie i umacnianie pozytywnej relacji z Klientami,
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów,
  • monitorowanie terminów przydatności do spożycia,
  • odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy,
  • utrzymanie porządku na stoisku
  • aktywna sprzedaż

Wymagania

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy,
  • łatwość nawiązywania  kontaktów interpersonalnych,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie, najchętniej na dziale świeżym

Oferujemy

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

     Prosimy o przesyłanie cv na adres - rekrutacja@topaz24.pl, z dopiskiem Warszawa - dział m-w

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”