Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Kucharz/Kucharka - Pomoc kuchenna

Rzeszów

, GRH

Kucharz/Kucharka - Pomoc kuchenna
Rzeszów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: bliskie okolice Rzeszowa
• Przygotowanie potraw według standardów,
• Bieżące przygotowywanie produktów,
• Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie minimum zawodowe,
• Mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Umiejętność pracy w zespole,
• Miła aparycja.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia,
• Wynagrodzenie 8 zł. netto/1 godz. (podczas okresu próbnego),
• Możliwe systemy premiowe + praca w soboty,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
• Możliwość przyuczenia do zawodu i podjęcia pracy od zaraz.