Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Tychy

, Smart-HR

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
Tychy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację działań związanych ze sprzedażą usług oferowanych przez Hotel, pozyskiwanie nowych klientów, realizację wyznaczonych celów sprzedażowych, reprezentowanie Hotelu oraz budowanie długofalowych relacji klientami. W szczególności będzie odpowiedzialna za:

• Aktywne prowadzenie sprzedaży usług hotelowych,
• Przygotowanie i realizowanie działań marketingowych zgodnie z założonymi budżetami oraz zatwierdzonymi planami marketingowymi,
• Koordynowanie działań promocyjnych oraz lokalnych w segmencie B2C i B2B;
• Analiza efektywności kampanii promocyjnych oraz regularna analiza czynników wpływających na skuteczność działań;
• Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami;
• Opracowywanie ofert i materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych;
• Poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze e-marketingu i direct marketingu,
• Aktywną współpracę z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego, mile widziane wykształcenie w zakresie marketingu, sprzedaży, ekonomii bądź socjologii,
• Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży HoReCa,
• Praktycznej znajomości zagadnień z obszaru marketingu B2B,
• Doświadczenia w sprzedaży usług okolicznościowych; umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z gośćmi,
• Doświadczenia w prowadzeniu telefonicznych rozmów z klientami,
• Doskonałej organizacji pracy własnej, umiejętności komunikacyjnych, inicjatywy i samodzielności,
• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
• Wysokiej kultury osobistej, pewności siebie.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

• Ciekawą pracę w prestiżowym obiekcie i rozwijającej się firmie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Stabilność zatrudnienia i pracę w pozytywnej atmosferze,
• Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.