Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Przedstawiciel ds. sieci handlowych

Wrocław

, F.P.H.U. MAXSTONE s.c.

Przedstawiciel ds. sieci handlowych
Wrocław

Opis stanowiska

F.P.H.U. MAXSTONE s. c. z siedzibą w Bratkówce k. Krosna zajmująca się produkcją kamienia dekoracyjnego oraz elewacyjnego, poszukuje:

Miejsce pracy: kilka województw np. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, łódzkie (do uzgodnienia).

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa sieci z branży budowlanej w przydzielonych punktach sprzedaży,
• Budowanie trwałych relacji z klientami na podległe tereny,
• Monitorowanie potrzeb sieci handlowych,
• Opracowywanie i składanie ofert handlowych oraz aktywna promocja produktów (przeprowadzanie szkoleń produktowych),
• Budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta,
• Doradztwo i wsparcie techniczne.

Wymagania

• Minimum wykształcenie średnie,
• Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w sieciach DIY (będzie dodatkowym atutem),
• Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
• Systematyczność i zaangażowanie w pracę,
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym terenie,
• Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
• Czynne prawo jazdy (kat. B).

Oferujemy

• Umowę o pracę (podstawa + premia),
• Samochód służbowy, telefon,
• Szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).