Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny

Opole

, CONTACT CENTER ONE

Konsultant Telefoniczny
Opole

Opis stanowiska

Nowo powstała firma CONTACT CENTER ONE mająca swoje oddziały w Częstochowie oraz w Opolu poszukuje młodych i komunikatywnych osób na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY
miejsce pracy: Opole

Obowiązki:
- Utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
- Telefoniczne pozyskiwanie Klientów,
- Sprzedaż produktów i usług,
- Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jak również w zespole,
- Umiejętności sprzedażowe,
- Działanie nastawione na osiągnięcie zamierzonego celu,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Życzliwość i otwartość w kontaktach interpersonalnych,
- Chęć rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
- Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
- Status studenta/ ucznia mile widziany.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia), stawka godzinowa od 7 zł do 13zł na rękę,
- Profesjonalne szkolenia wdrażające do efektywnej pracy,
- Elastyczne godziny pracy (indywidualny grafik czasu pracy w przedziale 8-21),
- Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
- Pracę w młodym zespole oraz miła atmosfera w pracy,
- Możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego,
- Pracę na prestiżowym projekcie.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz.926)."

Oferta pochodzi z serwisu lento.pl