Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku MASAŻYSTKI do pracy na luksusowych statkach pasażerskich!

Rzeszów

, Steiner Leisure LTD

MASAŻYSTKI do pracy na luksusowych statkach pasażerskich!
Rzeszów

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy Steiner Leisure Ltd, która od ponad 50 lat zarządza SPA na luksusowych statkach pasażerskich poszukujemy pracowników na stanowisko:
MASAŻYSTKI

Miejsce pracy: luksusowe statki pasażerskie – USA/Karaiby

Wymagania

- wykształcenie w zakresie fizjoterapii lub certyfikat/dyplom w zakresie masażu klasycznego (150-godzinny kurs obejmujący teorię i praktykę);
- dobra znajomość języka angielskiego;
- gotowość do podpisania kontraktu na 9-miesięcy;
- nienaganna aparycja;
- nastawienie na klienta;
- umiejętność pracy w wielokulturowym zespole;
- otwartość, komunikatywność, pozytywna energia.

Certyfikaty z refleksoterapii, aromaterapii i innych technik masażu będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki;
- bezpłatne szkolenie w Londynie w Akademii Steiner;
- 9-miesięczne kontrakty;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu;
- zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną na koszt armatora;
- niesamowitą okazję do zwiedzenia całego świata;
- poznanie innych kultur, narodowości (międzynarodowa załoga);
- pomoc we wszystkich procedurach niezbędnych do wyjazdu.

Karaiby, Bermudy, Hawaje, Meksyk, Kanada, Alaska, Australia, Fiji …chcesz dołączyć do Steinera? Więc czekamy na Ciebie!

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE DLA ZAPROSZONYCH KANDYDATÓW ODBĘDZIE SIĘ 26 MAJA W KRAKOWIE!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ogłoszenie pochodzi z serwisu lento.pl