Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Mosina
    (62-050)

Praca na stanowisku PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻOWEJ

Mosina

, InterKadra Sp. z o.o.

PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻOWEJ
Mosina

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻOWEJ - 15,50 zł/h

Szukasz pracy dorywczej? Chcesz szybko i łatwo zarobić dodatkowe pieniądze?

Ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie – aplikuj już dziś!

Nr ref: HAL/1215/MOS

Zakres czynności na stanowisku:
• Zatowarowywanie działów sprzedażowych,
• Dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
• Prace porządkowe na magazynie,
• Układanie towaru zgodnie z procedurami,
• Rozładunek dostaw.

Wymagania

• książeczka sanepid i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość i skłonność do pracy fizycznej,
• komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do klienta,
• chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy

• Miejsce pracy: Mosina,
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno – prawną,
• elastyczny czas wykonywania zleceń - możliwość dopasowania dni i godzin pracy,
• bezpłatne szkolenia przygotowujące do wykonywania czynności,
• możliwość wykonywania zleceń na dłuższy okres czasu,
• regularne wypłaty wynagrodzeń,
• opiekę Doradcy ds. obsługi klienta.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".