Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku DORADCA HANDLOWY DZIAŁU HIGIENY DOJU, NASION I FOLII

Poznań

, Blattin Polska Sp. z o.o.

DORADCA HANDLOWY DZIAŁU HIGIENY DOJU, NASION I FOLII
Poznań

Opis stanowiska

Blattin Polska Sp. z o.o. znaczący producent koncentratów i pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Lokalizacja: północna część woj. łódzkiego wielkopolskiego
Nr referencyjny: 2/2015

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z dotychczasowymi,
- budowa i utrzymanie kanałów dystrybucji produktów firmy.

Wymagania

- wykształcenie średnie,
- znajomość rynku rolnego,
- mile widziane doświadczenie w handlu,
- prawo jazdy kategorii B,
- podstawowa znajomość komputera,
- zdolność do samodzielnej organizacji pracy,
- dyspozycyjność, kreatywność,
- znajomość j.niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki,
- szkolenia zawodowe,
- możliwość rozwoju osobistego,
- wszystkie potrzebne udogodnienia (samochód, laptop, itp.).