Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Kontroler Jakości (KJ-Cze.01)

Bielsko-Biała

, Max-Power Sp. z o.o.

Kontroler Jakości (KJ-Cze.01)

Opis stanowiska

Agencja Pracy Max-Power Sp. z o.o.(certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy:
Praca jest na terenie Czech, w miejscowości Nosovice, więc poszukujemy pracownika, który ma możliwość własnego dojazdu do pracy (zwracane są pieniądze za dojazd w kwocie 400zł/mieś.)

Zadania:
• Kontrola jakości części do samochodów

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości
• Zdolności manualne
• Możliwość podjęcia pracy na terenie Czech – możliwość własnego dojazdu do pracy w miejscowości Nosovice
• Odpowiedzialne podejście do pracy oraz powierzonych zadań
• Rzetelność, sumienność

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na stanowisku kontroler jakości
• Zwrot pieniędzy za dojazd do pracy (400zł miesięcznie)
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Wynagrodzenie wypłacane regularnie
• Umowę o pracę z Agencją Pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."