Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Włocławek
    (87-800)

Praca na stanowisku Kontroler Jakości/Laborant

Włocławek

, Atlanta Poland S.A.

Kontroler Jakości/Laborant
Włocławek

Opis stanowiska

Atlanta Poland S.A.- notowana na GPW- jedna z wiodących, dynamicznie rozwijających się w Polsce firm na rynku hurtowego handlu bakaliami, która działa aktywnie od 1994 r. Aktualnie poszukujemy do oddziału we Włocławku osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Włocławek
Nr ref.: LAB/09/2014

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Uczestnictwo w pobieraniu prób towarów w celu ich atestowania,
- Przeprowadzania analiz,
- Kontrola jakościowa bieżących produkcji,
- Prowadzenie dokumentacji laboratorium,
- Przestrzeganie procedur zapewnienia jakości w firmie.

Wymagania

- Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
- Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)
- Umiejętność podejmowanie szybkich decyzji
- Komunikatywność, chęć współpracy z ludźmi
- Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w kontroli

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Ciekawą i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)".