Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży

Opis działalności firmy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie internetowej www.gdprofesja.pl/oferty

Specjalista ds. Sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na ustalonym portfolio Klientów.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji.
  • Kontakt telefoniczny z Klientami – połączenia wychodzące i przychodzące.
  • Przygotowywanie ofert i wprowadzanie zamówień.
  • Bieżąca współpraca z oddziałem centralnym w Republice Czeskiej.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office.
  • Dobra organizacja pracy i dokładność.

Oferujemy

  • Umowę na okres próbny, następnie umowę o pracę (pełny etat).
  • Miłą atmosferę w pracy w młodym zespole.

CV Prosimy przesyłać na adres cv@gdprofesja.pl. Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatmi.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę GD Profesja S.C. w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy.