Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Konsultant z językiem hiszpańskim

Szczecin

, arvato

Konsultant z językiem hiszpańskim
Szczecin

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szczecin, Polska

Praca Konsultanta polega na udzielaniu informacji telefonicznej i mailowej. Nie prowadzimy sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:

zaawansowana znajomość języka hiszpańskiego
komunikatywny angielski
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
odpowiedzialność w przetwarzaniu danych osobowych
chęć pracy z ludźmi
pozytywne nastawienie do pracy
mile widziane doświadczenie pracy z klientem

Oferujemy

Benefity:

zapewniamy bezproblemową rekrutację na odległość
stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
możliwość pracy w zróżnicowanym kulturowo, międzynarodowym środowisku
atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
urozmaicony pakiet socjalny – sport, rozrywka i/lub dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
realna możliwość awansu połączoną z dalszym rozwojem osobisto-zawodowym
praca w pomocnym i profesjonalnym otoczeniu
oferujemy pełen trening przygotowujący do podjęcia pracy
możliwość stałego kontaktu z językiem hiszpańskim

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział arvato services, Al. Piastów 30, 71-064 Szczecin, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. 2014 r. poz. 1182. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.