Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku Fakturzysta - Kasjer - Magazynier

Elbląg

, Eurocash

Fakturzysta - Kasjer - Magazynier
Elbląg

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa klientów
- promocja wybranych towarów
- realizacja zleceń sprzedaży
- prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
- obsługa kasy fiskalnej
- odpowiedzialność za gospodarkę magazynową

Wymagania

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- sprawna obsługa komputera (MS Office)
- znajomość gospodarki magazynowo – kasowej
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- wykształcenie min. zawodowe
- zorientowanie na klienta
- komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
- odpowiedzialność, uczciwość
Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na1/2 etatu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- miłą atmosferę i dobre warunki pracy
- pakiet świadczeń socjalnych