Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Pruszcz Gdański

, JAS-FBG S.A.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Opis stanowiska

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w naszym oddziale w PRUSZCZU GDAŃSKIM/ GDAŃSKU, na stanowisku:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- załadunek i rozładunek transportów
- opieka nad klientami firmy w działaniach magazynu logistycznego

Wymagania

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
- komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy
- wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
- znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ustalonej pozycji na rynku
- pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).