Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości Gdańsk

Gdańsk

, Koloseum Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości Gdańsk
Gdańsk

Opis stanowiska

- praca z klientem popytowym w celu dokonania transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości
- przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy
- wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych
- kompletowanie pod nadzorem pośrednika nieruchomości dokumentów dotyczących każdej nieruchomości
- kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskania najlepszej formy finansowania inwestycji
- kontakt z zaprzyjaźnioną kancelarią notarialną w celu sfinalizowania transakcji

Wymagania

dyspozycyjności
wysokiej kultury osobistej
prawa jazdy kat. B
motywacji oraz zaangażowania (w celu uzyskania największej ilości transakcji w firmie)
wiedzy na temat rynku nieruchomości i aktualnych uwarunkowań
bystrości oraz pewności siebie
UWAGA: zależy nam na najlepszych doradcach którzy mają bardzo wysoką motywacje i zaangażowanie w celu zapewniania Sobie i firmie ponad przeciętnych dochodów (zarobki doradcy 5000 PLN netto).

Oferujemy

-gotową bazę ofert oraz klientów !!!!
- wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy ( podstawa + prowizja)
- Samochód służbowy dla najlepszych
- pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
- dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów,
- komfortowe i nowoczesne warunki pracy
- reklamę ogłoszeń na kilkudziesięciu portalach branżowych, w lokalnych gazetach, katalogu firmowym,
- w dodatkach wydawanych przez partnerów
- stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie
- wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
profesjonalnie wyposażone biuro, komputer, telefon służbowy,

Koloseum Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Poszukujemy osób, których interesuje branża nieruchomości.
Osób ambitnych które chcą pozyskać wiedzę praktyczną odnośnie danej branży oraz rozwijać się w danym sektorze.
Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie teoretyczne i praktyczne.
Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna, sprzedaży nieruchomości i osiągający bardzo dobre wyniki sprzedażowe.
Stawiamy na sukces ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną armosferę w firmie!
Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przymusowym obowiązkiem!!!
Prowadzimy kompleksową, profesjonalną obsługę rynku nieruchomości.
W w związku z dynamicznym rozwojem oraz otwarciem nowego biura w Gdańsku poszukujemy ambitnych osób na stanowisko Doradcy do spraw Nieruchomości.
Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES ZAWODOWY!! ZACZNIJ JUŻ OD DZIŚ!!!
Cv ze zdjęciem prosimy o przesłanie na adres mailowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.