Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Gdańsk

, ITFS sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji
Gdańsk

Opis stanowiska

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu Specjalistów IT oraz realizacji kompleksowych projektów informatycznych. Zasięgiem obejmujemy Trójmiasto oraz Warszawę, naszą działalność rozwijamy również na rynkach europejskich, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii.
www.itfs.pl
Obecnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Gdyni, jako:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie odpowiednich profili z branży IT, nawiązanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami, prowadzenie bazy danych specjalistów, udział w bieżących procesach rekrutacyjnych oraz przyczynianie się do rozwoju firmy.Szukamy osoby, która docelowo będzie reprezentowała naszą firmę w relacjach z kandydatami na rynku trójmiejskim. Kluczowe cechy i umiejętności, których szukamy u kandydata to: charyzma, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Informacje podstawowe:

• Miejsce pracy: Gdynia Redłowo (Redłowo, PPNT),
• Wynagrodzenie: Stała stawka godzinowa + prowizja,
• Forma zatrudnienia: umowa zlecenie/ o dzieło/ umowa o pracę,
• W przypadku studentów dziennych dopuszczamy możliwość pracy w niepełnym wymiarze pracy.

Opis stanowiska/ zakres zadań:

• Budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami na rynku IT,
• Pozyskiwanie profili adekwatnych do zapotrzebowania po stronie klientów,
• Prowadzenie wewnętrznej bazy kandydatów,
• Realizacja procesów rekrutacyjnych dla klientów zlokalizowanych w różnych miastach,
• Udział w rozwoju firmy i budowaniu marki ITFS,
• Dokumentacja i raportowanie działań.

Wymagania

• Min. 1 rok doświadczenia na stanowiskach: rekruter, konsultant, doradca klienta, przedstawiciel handlowy lub podobne,
• Doświadczenie w zakresie realizacji własnych inicjatyw, projektów lub przedsięwzięć (również akademickich),
• Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i sprawne poruszanie się w Internecie,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, charyzma,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, dyscyplina,

Mile widziane:

• Doświadczenie na stanowisku rekrutera IT,
• Status studenta,
• Doświadczenie w pracach projektowych,
• Znajomość zagadnień związanych z branżą IT,
• Znajomość i zainteresowanie rynkiem Outsourcingu w Polsce.

Oferujemy

• Stałe wynagrodzenie + prowizje od wykonywanych zadań,
• Darmowe lekcje języka angielskiego oraz szkolenia,
• Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji dla największych firm z branży IT,
• Realizację ambitnych celów i własnych pomysłów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju w działalności HR (rekrutacje, szkolenia),
• Pracę w miłej i profesjonalnej atmosferze,
• Elastyczne godziny pracy, na późniejszym etapie możliwość częściowej pracy zdalnej.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"