Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów i sprzedaży

Gdańsk

, Grupa Progres

Specjalista ds. zakupów i sprzedaży
Gdańsk

Opis stanowiska

"Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.”
Obecnie dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży dystrybucji materiałów do produkcji poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy Gdańsk
Numer referencyjny SZS/GDA

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
Aktywna obsługa klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy (telefon, e-mail, telekonferencje);
Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dostawcami;
Współpraca z działem sprzedaży;
Realizacja zamówień (sprzedaży i zakupu), współpraca z magazynem, działem przygotowania wysyłek, z dostawcami i kontrahentami;
Dbałość o terminowość dostaw poprzez kontakt z pośrednikami i dostawcami;
Zarządzanie zgłoszeniami reklamacyjnymi;
Kontrola odpowiedniego poziomu zapasów uzgodnionych z działem magazynu

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w firmie tradingowej, dystrybucyjnej lub produkcyjnej na stanowiskach związanych ze sprzedażą lub aktywnymi zakupami;
Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną rozmowę z klientami i dostawcami;
Wykształcenie min. średnie;
Umiejętność zarządzania czasem własnym;
Podstawowa wiedza z zakresu logistyki, zwłaszcza działania dostaw, funkcjonowania zakładów produkcyjnych itp.
Znajomość dowolnego systemu ERP;
Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office;
Umiejętność analitycznego myślenia oraz skupienia się na osiągnięciu celów;
Silne dążenie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy

Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie mającej ponad 20 oddziałów na całym świecie;
Bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę towarzyszącą pracy w nowym biurze w Gdańsku;
Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy;
Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia od uzyskanych wyników);
Pakiet szkoleń produktowych, sprzedażowych oraz umiejętności osobistych.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.