Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Front-End Developer / JavaScript Developer

Wrocław

, IP Group

Front-End Developer / JavaScript Developer
Wrocław

Opis stanowiska

Dla lidera w branży oprogramowania do komnikacji online, będącego na rynku od ponad dziesięciu lat, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista ds. integracji produków firmowych (B2B)

Lokalizacja: Wrocław
Dla naszego Klienta poszukujemy programisty , który byłby odpowiedzialny za tworzenie nowych integracjiproduktu firmy, z innymi serwisami oraz opieka nad obecnymi integracjami.
(lokalizacja: Wrocław)

Zadania:
Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika
Praca w zespole kilku programistów w ścisłej współpracy z Back-end Developerami i Grafikami
Optymalizacja stosowanych rozwiązań - pod wszelkie przeglądarki oraz urządzenia mobilne

Wymagania

Znajomości JavaScript na wysokim poziomie
Znajomości CSS3/HTML5, znajomością bibliotek jQuery, Backbone.js
Gotowość do długoterminowej współpracy
Ambicja, chęć ciągłego doskonalenia, zdobywania wiedzy
Zaangażowanie i pasja w tworzenia produktu
Otwartość na wiedzę i ciągłe doskonalenie

Oferujemy

Pracę z pasjonatami w swojej branży
Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę-zlecenie
Rozwój w dziedzinach usability, model biznesowy SaaS
Elastyczność, brak sztywnych godziny pracy
Interesujący pakiet socjalny

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Ogłoszenie pobrane z serwisu wroclawiak.pl