Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Absolwenci / Studenci ze znajomością języków obcych

Gdynia

, People Sp. z o.o.

Absolwenci / Studenci ze znajomością języków obcych
Gdynia

Opis stanowiska

People Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego świadczącą swoje usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru BPO/SSC w Gdyni, poszukujemy Kandydatów na stanowisko (Młodszego) Księgowego z j. obcym (holenderski, duński, fiński, norweski, niemiecki)

Wymagania

Nasza oferta jest skierowana do studentów / absolwentów znających dobrze lub bardzo dobrze w mowie i piśmie jeden z języków (+ angielski):

-niemiecki, norweski, fiński, duński holenderski (B1/B2, C1, C2)
-oraz dodatkowo dobrze język angielski (B1, B2, C1, C2)
-szukających pracy w międzynarodowej firmie w Gdyni lub w innym mieście w Polsce
-dostępnych w pełnym wymiarze godzin (40 h/tydzień)

Oferujemy

-pomoc w znalezieniu pierwszej pracy w międzynarodowej firmie
-bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta (umowa o pracę + pakiet benefitów)
-pracę w dziale księgowości
-pracę w Gdyni (pomorskie)