Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Marketing & e-commerce manager

Warszawa

, Biuro Podróży LOT Travel

Marketing & e-commerce manager
Warszawa

Opis stanowiska

- przygotowanie strategii działań marketingowych i PR dla marki LOT TRAVEL
- planowanie i realizacja budżetu marketingowego
- budowanie i promowanie marki biura podróży w Internecie oraz wśród sieci sprzedaży
- zarządzanie stroną www przy współpracy z działem produktu i sprzedaży
- nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z sprzedażą produktów i usług za pośrednictwem strony Internetowej
- realizacja celów sprzedażowych oraz wizerunkowych firmy przy współpracy z działem produktu i sprzedaży oraz raportowanie stopnia ich realizacji
- inicjowanie i koordynowanie działań marketingowych i promocyjnych
- udział w tworzeniu materiałów reklamowych i informacyjnych m.in. katalogów, ulotek, ofert
- przygotowywanie newsletterów, prezentacji szkoleniowych i promocyjnych

Wymagania

Szukamy osoby kreatywnej, otwartej na nowe doświadczenia, gotowej do podejmowania ambitnych wyzwań! Idealny kandydat do objęcia pracy na stanowisku Marketing & E-commerce Manager to osoba z:

- wykształceniem wyższym (preferowane: turystyka, zarządzanie, marketing, PR)
- 3-5 letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w branży turystycznej bądź pokrewnej
- bardzo dobrą znajomość narzędzi e-PR i marketingu i e-marketingu oraz social media;
- bardzo dobrą znajomością graficznych programów komputerowych: Adobe CS3-CS6 (Photoshop, Illustrator , In Design)
- wiedzą i doświadczeniem w zakresie wprowadzania na rynek nowych produktów
- bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2) i polskiego
- wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnościami organizacyjnymi

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dodatkowe benefity m.in. opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, karta Multisport
- udział w ciekawych i ambitnych projektach oraz wpływ na rozwój firmy
- pracę w fajnym zespole z uśmiechniętymi ludźmi pełnymi zapału i pasji

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV) w terminie do 20.05.2015r.
W tytule wiadomości prosimy podać : Marketing & E-commerce Manager.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883".

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z serwisu tur-info.pl