Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kobysewo
    (83-304)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Kobysewo

, GAZ-ROM

Przedstawiciel handlowy
Kobysewo

Opis stanowiska

Kaszubskie Centrum Gazowe "GAZ-ROM" zatrudni pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój rynku sprzedaży gazu w butlach i realizację strategii firmy na wybranym obszarze/terytorium.

Wymagania

• Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem,
• Dobrej organizacji czasu pracy,
• Wewnętrznej mobilizacji, nastawienia na realizację celów,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Umiejętności efektywnego komunikowania się,
• Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

• Pracę w stabilnej organizacji,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer osobisty)
• Możliwość rozwoju zawodowego