Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. bazy produktowej

Warszawa

, iParts sp. z.o.o

Młodszy specjalista ds. bazy produktowej
Warszawa

Opis stanowiska

iParts Sp. z o.o. - lider sprzedaży części samochodowych przez Internet
z największą ofertą części zamiennych w Polsce poszukuje kandydatów
na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. BAZY PRODUKTOWEJ
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- Aktualizację bazy danych produktów
- Tworzenie oferty produktowej
- Dopasowywanie oferty cenowej w ramach grup produktowych do poziomu panującego na rynku oraz zgodnie z polityka cenową spółki
- Analizę konkurencji i trendów rynkowych
- Współpracę z działem sprzedaży
- Inicjowanie zmian w asortymencie firmy

Wymagania

- Doskonała znajomość pakietu Ms Office, w szczególności w zakresie przetwarzania i analizowania danych w aplikacji Excel oraz Access
- Zdolność analitycznego myślenia
- Skrupulatność i rzetelność
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji i realizacji zadań
- Umiejętność długoterminowego planowania działań
- Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
- Wykształcenie min. średnie

Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz umiejętność ich edycji oraz analizy
- Doświadczenie w branży handlowej
- Znajomość / doświadczenie w branży motoryzacyjnej
- Znajomość języka obcego
- Mile widziani studenci wieczorowi i zaoczni kierunków technicznych/ekonomiczn

Oferujemy

- Możliwości rozwoju, awansu oraz stabilnej pracy
- Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze