Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji

Szczecin

, Koncepcja

Specjalista ds. rekrutacji
Szczecin

Opis stanowiska

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiada. Nasza agencja odnotowana jest w Rejestrze Licencjonowanych Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obowiązki
• Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy
• Wstępna selekcja kandydatów (analiza dokumentów, sprawdzanie znajomości języka niemieckiego, tworzenie profili i prowadzenie bazy kandydatów)
• Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w j. niemieckim
• Weryfikacja referencji
• Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych
• Bieżąca współpraca z Klientami międzynarodowymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi parterami (sprzedaż usług HR)
• Realizacja zadań administracyjnych

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Preferowane wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: HR, psychologia, socjologia, filologia niemiecka)
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
• Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy

• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Możliwość awansu, rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
• Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
• Praca w międzynarodowym środowisku (możliwość wykorzystywania języka niemieckiego na co dzień)
• Miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole