Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Handlowiec - Norweski; Szwedzki; Holenderski i inne

Gdańsk

, Grupa M INTIMI

Handlowiec - Norweski; Szwedzki; Holenderski i inne
Gdańsk

Opis stanowiska

Obsługa bieążaca i pozyskiwanie nowych klientĂłw z rynkĂłw europejskich
Sporządzanie i kalkulowanie ofert

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym agencji reklamowej.
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon
Płynna /potwierdzona/ znajmość któregoś z jezyków:
- szwedzki
- norweski
- holenderski
- litewski
- czeski lub słowacki
Dobra znajmość pakietu Office
Umiejętność nawiązywania kontaktĂłw
Umiejętność swobodnej i kluturalnej konwersacji telefonicznej
Umiętność samoorganizacji pracy

Oferujemy

Dobre zarobki, stałą pracę w miłym zespole. Stosunki niekorporacyjne.