Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Tarnowo Podgórne
    (62-079)

Praca na stanowisku Asystentka w dziale sprzedaży i marketingu

Tarnowo Podgórne

, Grafton Recruitment

Asystentka w dziale sprzedaży i marketingu

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:Asystentki w dziale sprzedaży i marketinguMiejsce pracy: Tarnowo PodgórneObowiązki:
Uczestnictwo w przygotowaniu prezentacji i raportów
umawianie spotkań
zarządzanie przepływem dokumentów
tworzenie raportów i zestawień oraz współpracę z pozostałymi działami firmy
Przygotowywanie reklam, ulotek, bannerów, prezentacji
Wsparcie pracowników działu marketingu w codziennych zadaniach
Organizacja pracy przełożonego
Koordynacja działań i zapewnienie właściwego przepływu informacji
Nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów, informacji
Przygotowanie i obsługa spotkań, konferencji, narad
Tłumaczenie, redagowanie i korygowanie tekstów w obiegu wewnętrznym i zewnętrznym
Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie podróży służbowych
Przygotowanie materiałów reklamowych i koordynacja projektów z wykonawcami

Wymagania

dobra organizacja
rozwinięte kompetencje komunikacyjne
dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe: marketing, zarządzanie lub pokrewne)
umiejętność obsługi pakietu MS Office
prawo jazdy kat. B
asertywność, zdolności komunikacyjne, umiejętność analitycznego myślenia
samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
wysoka kultura osobista

Oferujemy

trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku spożywczym
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
otwarte i przyjazne środowisko pracy