Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Siemianice
    (55-120)

Praca na stanowisku Montażysta/ka podzespołów elektronicznych

Siemianice

, Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Montażysta/ka podzespołów elektronicznych
Siemianice

Opis stanowiska

- ocena wizualna gotowych produktów,
- przyklejanie naklejek,
- pakowanie gotowych produktów do pudełek,
- dokręcanie elementów.

Wymagania

- spostrzegawczość,
- zdolności manualne,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobry wzrok,
- dyspozycyjność.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie,
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl