Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds handlu. Handlowiec

Gdańsk

, NOREL

Specjalista ds handlu. Handlowiec
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:
- bieżąca obsługa zapytań handlowych (telefonicznie, mailowo),- spotkania z potencjalnymi klientami (u klienta lub w biurze firmy),- przeprowadzanie wizji lokalnych obiektów i zbieranie danych do przygotowania ofert,- pozyskiwanie nowych klientów.- dbałość o dobry kontakt z dotychczasowymi klientami,- dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży usług w podobnej branży,- zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy,- zaradność, uczciwość i sumienność,- zmysł techniczny umożliwiający przyswojenie specyfiki branży,- bardzo dobra znajomość komputera i pakietu biurowego MS Office,- prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,- wynagrodzenie stałe oraz prowizję od wyników,- możliwe różne formy współpracy / zatrudnienia,- profesjonalne narzędzia pracy.