Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds Turystyki

Szczecin

, MyTravel

Specjalista ds Turystyki
Szczecin

Opis stanowiska

My Travel, to nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych wielu touroperatorów. Pierwsza w Polsce sieć oferująca zintegrowaną sprzedaż oferty turystycznej. Posiada około 100 placówek w całej Polsce

OFERTA PRACY

Stanowisko: SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:
• Zapewnienie wszystkim klientom wysokiego poziomu obsługi, zgodnie ze standardami naszej firmy
• Prezentacja oferty, sprzedaż i obsługa posprzedażowa
• Zakładanie rezerwacji w systemie rezerwacyjnym
• Współpraca z naszymi partnerami

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w branży turystycznej
• Doświadczenie w obsłudze klientów i sprzedaży bezpośredniej
• Praktyczna znajomość systemów rezerwacyjnych, w szczególności MERLINX
• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
• Silna motywacja i orientacja na realizację celów sprzedaży
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Bardzo dobre warunki pracy
• Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników
• Branżowe szkolenia zagraniczne