Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku SAMODZIELNYCH SPECJALISTÓW DS. PRACA DLA DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW ORGANIZACJI IMPREZ TURYSTYCZNYCH

Kraków

, Arion Touroperator

SAMODZIELNYCH SPECJALISTÓW DS. PRACA DLA DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW ORGANIZACJI IMPREZ TURYSTYCZNYCH
Kraków

Opis stanowiska

BIURO PODRÓŻY z KRAKOWA ZATRUDNI NA KONTRAKT SAMODZIELNYCH SPECJALISTÓW DS.

PRACA DLA DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW

ORGANIZACJI IMPREZ TURYSTYCZNYCH

Wymagania

- minimum 3-letnie, udokumentowane doświadczenie w organizacji imprez turystycznych

- znajomość atrakcji turystycznych Europy

- znajomość systemów: SYKON, SART od strony organizacji imprez

- opracowanie i kalkulacja ofert turystycznych

- bardzo dobra organizacja pracy

- kreatywność, odpowiedzialność, logiczne myślenie

- Znajomość obsługi komputera: pakiet office

Oferujemy

- Pełna organizacja imprez turystycznych: wycieczki autokarowe i lotnicze

- Współpraca z kontrahentami: przewoźnicy, piloci, hotele, etc..

- Wprowadzanie ofert do systemów rezerwacyjnych, aktualizacje

- Nadzór nad sprzedażą ofert, wprowadzanie promocji

- Utrzymywanie kontaktu z Klientami Kluczowymi

- Uczestnictwo w study-tour, targach turystycznych oraz innych spotkaniach służbowych

- Wynagrodzenie - podstawa i warunki prowizji do ustalenia w indywidualnych negocjacjach.

- Dla osiągających najlepsze wyniki możliwość udziałów w Spółce.