Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Hamburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekunka osób starszych z j. niemieckim

Hamburg

, ATERIMA MED

Opis działalności firmy

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Opiekunka osób starszych z j. niemieckim
Hamburg

Opis stanowiska

- sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach,

- proste prace domowe,

- dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja podopiecznego.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku.

Oferujemy

- legalne i bezpieczne zatrudnienie,

- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,

- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,

- sprawdzone i pewne miejsca pracy,

- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,

- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,

- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,

- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).