Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik Biura obsługi klienta / Monter/serwisant

Toruń

, 4-UM

Pracownik Biura obsługi klienta / Monter/serwisant
Toruń

Opis stanowiska

Spółka handlowo-usługowa z siedzibą w Toruniu w związku z pozyskaniem funduszy na rozwój firmy poszukuje 7 osób do biura obsługi klienta na stanowiska:

- Pracownika Biura Obsługi Klienta (doświadczenie nie wymagane),
- Monter, serwisant (doświadczenie min. 3 lata)

Ze względu na specjalny program wsparcia - szkoleniowy (dla osób w młodym wieku/bez doświadczenia oraz wykształcenia) występujący w firmie oraz duże zapotrzebowanie kadrowe, doświadczenie nie wymagane w wybranych działach.

Wymagania

- Komunikatywność
- Wysoką kulturę osobistą
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność

Oferujemy

- Niezbędne narzędzia do pracy
- Szeroki zakres bezpłatnych szkoleń
- Pracę w miłym dynamicznym młodym zespole
- System rozwoju zawodowego.
- Motywacyjny system wynagrodzeń.
- Podnoszenie własnych kwalifikacji

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl