Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wysoka Wieś
    (14-100)

Praca na stanowisku Zastępca kierownika dział sportu - Trener personalny

Wysoka Wieś

, Agencja Pracy Servizi Integrati Polonia Sp. z o.o.

Zastępca kierownika dział sportu - Trener personalny
Wysoka Wieś

Opis stanowiska

Agencja Pracy Servizi Integrati Polona Sp. z o.o. zajmuję się profesjonalną selekcją i rekrutacją personelu tymczasowego. Posiadamy Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 11129
Obecnie dla naszego klienta – ekskluzywnego Hotelu Spa poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU SPORTU – TRENER PERSONALNY
Miejsce pracy: Wysoka Wieś, Ostróda

Poszukujemy otwartej i charyzmatycznej osoby do prowadzenia sportowych zajęć grupowych takich jak aerobik, stretching, fat burning, pilates itp, oraz zajęć indywidualnych - personalnych treningów z klientami naszego Hotelu.

Poszukiwana osoba będzie także pomagać w zarządzaniu działem sportowym, który zapewnia aktywne spędzanie czasu wolnego w naszym Hotelu.

Wymagania

•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży fitness,
•wykształcenie w zakresie rozwoju fizycznego (absolwenci AWF, Fizjoterapii, wydziału Turystyki i Rekreacji),
•doświadczenie w zarządzaniu,
•wysoka motywacja do pracy,
•wysokie poczucie odpowiedzialności,
•rzetelność i uczciwość,
•dyspozycyjność.

Oferujemy

•umowę o pracę na cały etat,
•stabilną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
•atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne,
•możliwość zakwaterowania,
•pracę w młodym i dynamicznym zespole,
•przyjazną atmosferę w pracy.

Agencja Pracy Servizi Integrati Polonia Sp. z o.o., Al. Bielska 56/18, 43-100 Tychy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Agencja Pracy Servizi Integrati Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach Al. Bielska 56/18, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."