Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Warszawa

, Polska Grupa Merchandisingowa sp. z o.o.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Warszawa

Opis stanowiska

Polska Grupa Merchandisingowa powstała w 2005 roku. Dzięki znajomości rynku, wiedzy i niestandardowemu podejściu, bardzo szybko znalazła się w branżowej czołówce. Tę pozycję utrzymuje do dziś, nieustannie rozwijając i doskonaląc metody oraz narzędzia pracy. Świadomi swojej wartości i siły, współpracujemy z najlepszymi. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów, dopasowujemy ofertę do ich potrzeb. Z pełnym profesjonalizmem stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania, skupiając całą uwagę na merchandisingu. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego tak wielki nacisk kładziemy na świetnie wyszkolony zespół a co za tym idzie, bardzo dobrą organizację. Nasze działania poparte są przede wszystkim doświadczeniem, którego wynikiem są rozwiązania z najlepszej półki!

Jeśli jesteś osobą: samodzielną, komunikatywną, pełną pasji i energii,
potrafiącą nawiązać i utrzymać długoterminowe relacje z Klientem
oraz posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B i branży FMCG
– ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!!!
Będziesz odpowiedzialny za:
• Samodzielne rozwijanie sprzedaży usług MERCHANDISINGU i PROMOCJI;
• Pozyskiwanie i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;
• Realizowanie planów sprzedażowych i budowanie trwałych relacji biznesowych
• Diagnozowanie potrzeb potencjalnych Klientów w zakresie merchandisingu;
• Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
• Przygotowywanie ofert handlowych;
• Negocjowanie kontraktów i warunków handlowych;

Wymagania

Do przesyłania CV zachęcamy osoby które:
• Prowadzą własną działalność gospodarczą
• Ukierunkowane są na osiągnięcie wysokich wyników sprzedaży
• Poważnie i uczciwie podchodzą do swoich obowiązków
• Mają min. 2-letnie doświadczenie w branży FMCG
• Posiadają predyspozycje handlowe i umiejętności negocjacyjne
• Dysponują biegłą znajomością obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• Cechuje wytrwałość w dążeniu do celu, odpowiedzialność, kreatywność i zaangażowanie
• Prezentują sobą wysoką kulturę osobistą

Oferujemy

• Ciekawą i pełną wyzwań współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne od zrealizowanego kontraktu

Aplikacje powinny zawierać niniejszą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach do potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.