Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Jelenia Góra
    (16-100)

Praca na stanowisku Kierownik Marketu Dino

Jelenia Góra

, Dino Polska

Kierownik Marketu Dino

Opis stanowiska

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy.

Dołącz do Dino – rzetelnego pracodawcy!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Marketu

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
• Składanie zamówień
• Nadzorowanie pracy podległego personelu
• Aktywna praca na sali sprzedaży
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Wymagania

• Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości specyfiki handlu detalicznego
• Umiejętności delegowania zadań i kierowania zespołem
• Przynajmniej podstawowej znajomość obsługi komputera
• Wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację celów
• Wysokiego poczucia odpowiedzialności
• Rzetelności i uczciwości
• Gotowości do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Oferujemy

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Atrakcyjne warunki finansowe oraz motywujące wynagrodzenie
• Stabilność zatrudnienia
• Szerokie możliwości awansów wewnętrznych