Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Wykładanie towaru w Auchan

Wrocław

, Agencja Promocji Savoir Sp. z o.o.

Wykładanie towaru w Auchan
Wrocław

Opis stanowiska

Agencja Promocji działająca na terenie dużych sieci handlowych, hurtowni oraz punktów sprzedaży detalicznej, dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób na stanowisko: merchandiser, serwisant (wykładanie towaru w markecie).

Nazwa Marketu: Auchan,
Miasto: Wrocław

ul. Krzywoustego 126
ul. Francuska 6

Lokalizacja do wyboru !

Zakres czynności:
-wykładanie nabiału (serów) w markecie
-sprawdzanie dat ważności wskazanego towaru,
-dbanie o ekspozycję produktu

Wymagania

-pełnoletność
-posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
-dyspozycyjność

Oferujemy

Informacje o serwisie:
- serwis wykonywany 2 raz w tygodniu (dni i godziny pracy do ustalenia)
- miesięczny limit godzin pracy 9 h (orientacyjny czas trwania jednego serwisu ok.1 h)
- wynagrodzenie miesięczne 72 zł netto („na rękę”)

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).”