Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Monter rurociągów/ mechanik okrętowy

Gdańsk

, Temphory Polska

Monter rurociągów/ mechanik okrętowy
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma Temphory jest holenderskim biurem pracy tymczasowej. Założona została w 2006 roku w Holandii i obecnie należy do najszybciej rozwijających się firm tego typu. Zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach, dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu stoczniowego i produkcyjnego w Polsce i za granicą.
Monter rurociągów

Obowiązki:
- Udział w podłączeniach i rozruchach instalacji na platformie znajdującej się w stoczni,
- Wyszukiwanie błędów w istniejących instalacjach oraz ich naprawy, sprawdzanie stanu urządzeń,
- Sporządzanie raportów z wykonanej pracy,

Wymagania

- Doświadczenie w pracy mechanika/ montera rurociagów,
- Mile widziane doświadczenie w branży morskiej,
- Dobra znajomość języka angielskiego ,
- Wykształcenie w zawodzie montera rurociągów/ Mechanika lub blisko pokrewne,
- Umiejętność spawania,

Oferujemy

- Możliwość dłuższej współpracy (praca w Gdańsku lub kontrakty zagraniczne),
- Elastyczne formy współpracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.
Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas Certyfikat KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia) o nr 2562