Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca Samochodów Nowych i Używanych

Gdańsk

, PERSPECTA

Sprzedawca Samochodów Nowych i Używanych
Gdańsk

Opis stanowiska

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego Klienta firmy będącej liderem rynku branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:
Nr ref.: 95/12/2015
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż samochodów nowych i używanych
• Przyjmowanie samochodów w komis – opis i wycena wartości pojazdu
• Sporządzanie ofert sprzedaży – fotografowanie, redagowanie ofert, publikowanie ofert
w branżowych serwisach
• Realizacja planów sprzedaży
• Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywne działania rynkowe
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych i używanych
• Doświadczenie w kontaktach z klientami, pozyskiwanie nowych klientów
• Zdolności negocjacyjnych oraz swobody komunikacji interpersonalnej
• Znajomości podstawowych programów pakietu MS Office
• Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy
• Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Motywacyjny system wynagradzania
• Niezbędne narzędzia pracy
• Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe