Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Zielona Góra

, Synergia Konsulting

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska

Na codzienną pracę Inżyniera utrzymania ruchu składają się:

utrzymanie sprawności technicznej systemów sterowania i kontroli linii technologicznych;
udział w działaniach naprawczych oraz modernizacyjnych infrastruktury;
identyfikacja oraz analiza strat;
prowadzenie dokumentacji technicznej;
zarządzanie zasobami niezbędnymi do produkcji, w tym: gospodarowanie zapasami, poszukiwanie nowych, a także negocjacje z dostawcami;

Wymagania

Kogo poszukuje nasz klient?
Krótko mówiąc:

osoby o wykształceniu wyższym, technicznym – doświadczonej w pracy w pokrewnym dziale na podobnym stanowisku – min. 1 rok;
pracownika posługującego się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy

NIE APLIKUJ jeśli oczekujesz:

nudnej przewidywalnej pracy w przeciętnej firmie oferującej produkt o wątpliwej jakości
Jeśli NATOMIAST oczekujesz:

pracy w stabilnej firmie o szerokim zasięgu oferującej produkty z „najwyższej półki”
atrakcyjnych warunków zatrudnienia;
codziennej pracy z najlepszymi;
związania się z pracodawcą, który potrafi docenić Twoje zaangażowanie i ciężką pracę
a dodatkowo pracowałaś/eś już na podobnych stanowiskach
i … postawiłaś/eś znak = między swoimi oczekiwaniami a wymaganiami naszego klienta …

… stwórzmy wspólnie efekt synergii!