Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Elbląg
    (82-300)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. POMIARÓW

Elbląg

, Partner Serwis Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. POMIARÓW
Elbląg

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie do swojej siedziby w Elblągu poszukuje osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie pomiarów obrabiarek wraz z określaniem statusu dokładności geometrycznej
- Zarządzanie i nadzorowanie środków do kontroli pomiarów i badań
- Analiza systemu pomiarowego
- Uczestniczenie w procesie planowania jakości (kontroli)
- Wdrażanie nowych metod i technik pomiarowych
- Przestrzeganie i nadzór w zakresie instrukcji, procedur i standardów pomiarowych oraz systemu zarządzania

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum 3–letnie doświadczenie na stanowisku metrologa lub w kontroli stanu obrabiarek
- Ugruntowana również na szkoleniach i kursach wiedza
z zakresu metrologii
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność kreatywnego myślenia oraz efektywnego działania pod wpływem stresu

Oferujemy

- Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
i zabezpieczenie socjalne
- 1–nozmianowy system pracy
- Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji