Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Międzybórz
    (26-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta

Międzybórz

, Wajnert Meble

Specjalista ds. obsługi klienta
Międzybórz

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Międzybórz, ul. Kolejowa 67.

Zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa klientów firmy;
• wsparcie sprzedaży poprzez aktywną pracę z klientami;
• wprowadzanie i realizacja zamówień oraz ich nadzorowanie;
• współpraca z innymi działami w firmie;
• rozwiązywanie sytuacji nietypowych;
• udział w targach zagranicznych;
• przygotowywanie raportów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• znajomość języka angielskiego (mile widziany również francuski);
• umiejętność szybkiego uczenia się,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• dobra organizacja czasu pracy, samodzielność;
• dyspozycyjność, gotowość do wjazdów służbowych;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
• wysoka kultura osobista;
• prawo jazdy kat. B,.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
• umowę o pracę;
• możliwość udziału w szkoleniach;
• przyjemną atmosferę pracy.