Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Piła
    (26-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds.Kadr i Płac ze znajomością niemieckiego

Piła

, Gi Group

Specjalista ds.Kadr i Płac ze znajomością niemieckiego
Piła

Opis stanowiska

• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, przygotowywanie kontraktów dla pracowników, naliczanie wynagrodzeń
• Wprowadzanie danych pracowników do systemu SAP HR, wprowadzanie składników płacowych, przygotowywanie płatności
• Przygotowywanie analiz, raportów, zestawień dotyczących wynagrodzeń, procesów rekrutacyjnych oraz innych obszarów HR
• Kontrola jakości i efektywności działu Call Centre
• Współpraca z HR Menedżerami
• Dostarczanie rozwiązań dopasowanych do klientów i budowanie pozytywnej relacji
z klientami

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1
• Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale Płac
• Znajomość systemu SAP HR
• Znajomość i rozumienie polityki i procesów HR
• Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z informacjami poufnymi
• Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość narzędzi HR i systemów IT
• Zdolności analityczne
• Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie, zdolność do pracy
w zmieniającym się środowisku
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Umiejętność wyznaczania priorytetów, wielozadaniowość
• Umiejętność tworzenia i przedstawiania złożonych informacji w prosty
i zrozumiały sposób
• Pozytywne i proaktywne podejście, umiejętność budowania trwałych relacji
• Umiejętność zarzadzania czasem

Oferujemy

• Pakiet relokacyjny dla osób spoza okolic Piły
• System benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bony ze zniżkami, ubezpieczenie, zniżki na produkty firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bonusy roczne oparte na wynikach

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl