Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Katowice

, Cube Solutions

Przedstawiciel handlowy
Katowice

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oferującej kompleksowe i unikalne produkty w zakresie ochrony prawnej, odszkodowań oraz obsługi dodatkowej osób fizycznych oraz firm, poszukujemy silnego wsparcia zespołu sprzedażowego na stanowiska:

Przedstawiciel handlowy/Kierownik sprzedaży
miejsce pracy: województwo śląskie

Zadania:
• aktywne poszukiwanie nowych klientów
• sprzedaż bezpośrednia oraz budowa i rozwijanie systemu dystrybucji produktów, pośrednicy, MLM, inne
• realizacja nałożonych zadań handlowych
• budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
• szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży
• raportowanie wyników do zarządu spółki

Kierownik/Przedstawiciel nie gromadzi dokumentacji ani nie udziela porad prawnych

Wymagania

• otwartość na wyzwania i odwaga w realizacji zadań,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zdolności sprzedażowe, współpraca z dystrybutorami oraz pośrednikami sprzedaży
• zdolność szybkiego uczenia się, nastawienie na realizację celów,
• zdolność samodzielnej organizacji pracy jak i współdziałania w zespole,
• znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office,
• prawo jazdy Kat. ”B”.
• komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
• wysokie umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

• przejrzyste warunki współpracy oparte na umowie,
• wsparcie kadry zarządzającej
• dynamicznie rozwijający się, zgrany, zespół ludzi,
• niezbędne narzędzia pracy
• atrakcyjne warunki finansowe,
• atrakcyjny system premiowy i bonusowy
• elastyczny czas pracy– może to być Twoja praca dodatkowa lub na pełen etat
• wsparcie marketingowe oraz systemowe
• szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
• dla najlepszych nieograniczona możliwość szybkiego awansu,
• współpraca z pewnym i skutecznym partnerem