Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Customer Care Assistant do startupu Pozamiatane.pl

Warszawa

, Pozamiatane.pl sp. z o.o.

Customer Care Assistant do startupu Pozamiatane.pl
Warszawa

Opis stanowiska

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów ze sprawdzonymi osobami sprzątającymi. W kilku prostych krokach, niezależnie od czasu i miejsca, pozwala przez Internet zamówić usługi sprzątania, które realizują doświadczeni i zaufani eksperci.

Poszukujemy do zespołu nieprzeciętnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą zdobywać doświadczenie. Ogłoszenie jest skierowane głownie do studentów - nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a pracę bez problemu można pogodzić z nauką:).

Naprawdę uwielbiamy naszych Klientów i aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jeszcze lepszą usługę.

Twoim zadaniem będzie:
- opieka nad Klientami i Sprzątaczami - odbieranie telefonów, wysyłanie maili i kontrola nad realizacją usług
- dbanie o utrzymanie wysokich standardów jakości

Wymagania

-jesteś studentem i chcesz zdobywać doświadczenie w start-upie, a korpo to nie do końca Twój styl
- jesteś cierpliwy/a, nie istnieją dla Ciebie problemy nie do rozwiązania
- masz doskonałe umiejętności komunikacyjne: werbalne i pisemne
- jesteś dyspozycyjny/a czasowo (w trakcie tygodnia lub w weekendy)
- potrafisz myśleć :)
- lubisz wyzwania, jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas
- znasz j. angielski na poziomie minimum B2 (wymagane)
- znasz j. rosyjski - otrzymasz dodatkowy plus, ale nie jest to wymagane.

Dołącz do nas już dziś! (praca możliwa od zaraz:))

Oferujemy

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- duże możliwość rozwoju - jeśli tylko chcesz… ;)
- samodzielne stanowisko z odpowiednimi narzędziami pracy
- możliwość przyłączenia się do ciekawego start-upu we wczesnym etapie rozwoju
- wyjątkową atmosferę pracy z fajnymi ludźmi