Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łuków
    (21-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds turystyki Biuro Podróży

Łuków

, Alltravel.pl

Specjalista ds turystyki Biuro Podróży
Łuków

Opis stanowiska

Biuro Podróży Alltravel.pl Poszukujemy osobę na stanowisko:
Specjalista ds. turystyki w oddziale Łuków
* obsługa klientów biura podróży;
* prezentacja i selekcja ofert;
* wyszukiwanie i selekcja informacji

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie
• Wysokie standardy obsługi Klienta oraz znajomość technik skutecznej sprzedaży
• Duża wiedza na temat regionów turystycznych oraz znajomość geografii świata
• Zainteresowanie podróżami oraz branżą turystyczną
• Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
• Umiejętność radzenia sobie ze stresem
• Wysoki poziom zdolności interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole
• Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych w biurze podróży

Oferujemy

Prace w przyjaznym, zaangażowanym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
Nowoczesne narzędzia pracy
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych rezultatów
System motywacyjny powiązany z realizacja planów sprzedażowych biura

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + LM) zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych