Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Rotterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pielęgniarka z j.niemieckim

Cała Polska

, Workzone

Opis działalności firmy

Rekrutacja i selekcja pracowników

Pielęgniarka z j.niemieckim
Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia Workzone (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9672) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii na stanowisku: pielęgniarka / pielęgniarz (u prywatnej rodziny w mieście pomiędzy Rotterdamem a Utrecht).

Podopieczna 91 lat jest prawie niewidoma, ma Alzhaimera. Pani jest bardzo pogodną, miłą osobą, lubi wychodzić na spacery (wózek inwalidzki) i rozmawiać o wydarzeniach na świecie. Kobieta potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach,  niedawno przeprowadziła się do nowego domu, który otoczony jest zielenią i w związku z tym, że nie widzi potrzebuje szczególnej opieki. Mieszka razem z synem, który jest pilotem lecz często nie ma go w domu. Podopiecznej czasami trzeba w nocy podać pić.

Opiekunka do dyspozycji będzie miała własny pokój z łazienką do którego jest osobne wejście. Niestety pomieszczenie jest stosunkowo niskie, więc osoby o wzroście powyżej 165 cm mogą czuć się trochę niekomfortowo. Pokój wyposażony w podstawowe meble, komputer z dostępem do internetu, telewizor, radio, DVD.

Wymagania

  • Wykształcenie pielęgniarskie
  • Doświadczenie zawodowe (min. z wózkiem inwalidzkim, Alzhaimerem)
  • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i dobrą angielskiego- będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Motywacja do pracy, cierpliwość, zaangażowanie
  • Gotowość podjęcia pracy najpóźniej do 30.06 najlepiej na min. rok
  • Niekaralność, dobry stan zdrowia
  • Dokumenty potwierdzające zawód, kwalifikacje, referencje

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na holenderskich warunkach z pełnym ubezpieczeniem oraz wszystkimi świadczeniami, prawo do płatnego urlopu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 1500 euro netto/ 4 tygodnie
  • Darmowy kurs j.holenderskiego
  • W pełni legalną pracę