Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gniew
    (83-140)

Praca na stanowisku Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Gniew

, PHU Geckonet

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
Gniew

Opis stanowiska

Obowiązki:
• wykonywanie instalacji niskoprądowych, głównie LAN i WLAN
• modernizacja i serwis istniejącej infrastruktury sieciowej
• montaż i serwis sprzętu komputerowego (komputery, peryferia, oprogramowanie, itp.)
• instalacja, serwis i administracja sieci komputerowych
• podłączanie, konfigurowanie i naprawy urządzeń komputerowych i biurowych
• instalacja, aktualizacja i naprawa oprogramowania
• wykonywanie bieżących zleceń serwisowych
• praca w terenie, głównie obszar powiatu tczewskiego

Wymagania

• dobra znajomość systemów Windows
• podstawowa znajomość sieci WLAN, LAN
• zdolności manualne
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• zapał i chęć do pracy
• komunikatywność, skuteczność działań, samodzielność, systematyczność, uczciwość, sumienność

Oferujemy

• pracę stałą na pełny etat poprzedzoną obowiązkowym okresem próbnym
• stałe wynagrodzenie wraz z premią uznaniową
• dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
• pracę w młodym zespole
• miłą atmosferę
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji
• praca na terenie powiatu starogardzkiego, tczewskiego, kwidzyńskiego, świeckiego i grudziądzkiego