Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Korepetytor Matematyk Lublin - również studenci

Lublin

, Szkoła Matematyki 5

Korepetytor Matematyk Lublin - również studenci
Lublin

Opis stanowiska

Szkoła Matematyki 5+ poszukuje najlepszych nauczycieli i korepetytorów matematyki. Zajęcia odbywają się z dojazdem do uczniów w wybranej przez nauczyciela lokalizacji.

Wymagania

- Kreatywnych korepetytorów i nauczycieli, dla których nauka jest pasją

- Którzy mają ukończony min. III rok studiów kierunkowych

- Mają doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć

- Posiadają motywację i umiejętność doskonalenia merytorycznych, dydaktyczno-metodycznych oraz wychowawczych kompetencji nauczycielskich

- Są dyspozycyjni

- Posiadają wiedzę merytoryczną i zakres materiałów wymaganych przez Centralną Komisję Edukacyjną

- Wyróżniają się pozytywną energią i zdolnością w przekazywaniu wiedzy

Oferujemy

- Elastyczną formę zatrudnienia

- Sam decydujesz, w jakich godzinach prowadzisz zajęcia

- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w szkole matematyki

- Dla najlepszych wystawiamy referencje

- Stabilność zatrudnienia (lekcje regularnie odbywają się również w okresie wakacyjnym)

- Konkurencyjna stawka godzinowa wraz z systemem motywacyjnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)